HAKKIMIZDA

Sektörün köklü firmalarından Meba Mimarlık, hayatınızı renklendiriyor. Birbirinden güzel tasarımlarımız ile evinizin ve ofisinizin çehresi değiştiriyor markanızı bir adım öne taşıyoruz.

Meba Mimarlık olarak mekanlara mimari projeden uygulamaya kadar her aşamada, mimari disipline uygun çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Dekorasyon işlerini projelendirirken; Avam proje, Uygulama Projesi ve Detay projelerini 1/1 ölçeğine kadar detaylandırıyoruz. Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler ve animasyonlar yaparak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanakları yaratıyoruz. Meba Mimarlık, mimari ve dekorasyon işlerinin uygulanmasında da en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışır. 

Uygulama işlerinde deneyimli uzman kadrolarıyla kendi Metal ve Ahşap atölyelerinde imalat yapar. Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş yapılar – mekanlar tasarlamak olup, mimarlığın gelişimine katkıda bulunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Meba Mimarlık’ın iç dekorasyon uzmanlari, mimari hacimleri tanimlayarak ve işlevsellik detaylarına, iç tamamlayıcılara, uygun dösemelere ve kaliteli aydınlatmaya yön vererek, iç atmosferi gelistirir ve zenginlestirir. 

Biz, verimliliği ve zevki maksimum düzeye getirerek ekonomik değeri sağlayan bağlamsal iç mimariyi uyguluyoruz. Uzman iç dekorasyon takımımız yer planlamasından sanat eserinin islevine kadar binanın iç atmosferi ile ilgili her unsura iliskin olarak müsterilere proje hizmeti vermektedir. “En önemlisi, biz gerçekten de heyecan verici ve basarılı çevreler yaratarak müsterilerimizin bakış açısını benimsiyor ve yansıtıyoruz.“

Meba Mimarlık | Mobilya ve Dekorasyon Çözümleri